top of page

Káraný

Pozemky

V nově vybudované části obce Káraný nabízíme k prodeji pozemek určený dle územního rozhodnutí obce k výstavbě rodinného domu, případně vhodné jako investice. Na pozemku o velikosti 884 m² jsou umístěny vybudované sítě (elektřina zkolaudována, kanalizace a voda přivedena před kolaudací, komunikace před kolaudací). Jedná se o rohový pozemek, který nespadá do ochranného pásma vysokého napětí. Příjezdová cesta je převedena do majetku obce, další informace a smluvní dokumentaci Vám poskytneme na vyžádání při osobní prohlídce. 

Obec je vyhledávaná pro své umístění na soutoku Labe a Jizery. Oblíbené místo na chataření, cyklistiku a rybaření.V obci Káraný se nachází mateřská školka, v okolí obce naleznete překrásnou přírodu s možností veškerých vodních a sportovních aktivit. V dané lokalitě naleznete dostatek možností k relaxaci, aniž byste ztráceli výhody města. 

Plná občanská vybavenost ve vzdálenosti 7 km, výborná dostupnost do Prahy – 20 minut. 

K pozemku máme rovněž vypracovanou studii k výstavbě rodinného domu. Studie byla zpracována v součinnosti s místním stavebním úřadem, který bude žádosti o stavební povolení posuzovat. Pozemek a případnou výstavbu rodinného domu lze financovat prostřednictvím hypotečního úvěru.

ROZLOHA

884 m2

CENA

3.120.400,-

Video

bottom of page