top of page

Luční
Vestec

Barák.vestec.final.jpg
Barak.vestec.patro.final.jpg

Exkluzivně nabízíme prodej unikátní nemovitosti v klidné části Vestce, jedná se o poslední domek na konci slepé ulice Luční.

Rodinný dům nyní slouží současně k bydlení i podnikání, tato dispozice ovšem nebrání úpravě na například dvougenerační bydlení. Dům má 3 koupelny, 2 ložnice, prostorný obývací pokoj s jídelnou a kuchyní a 2 místnosti sloužící nyní k podnikání.

Velmi nízké provozní náklady rodinného domu jsou dány několika faktory. Topení obstarává plyn nebo vlastní kotel na dříví, dům je navíc kvalitně zateplen, vodu zajišťuje nejen voda z řádu, ale také vlastní studna. Dům je poskytovatelem internetu, ten má tedy budoucí majitel zajištěn zdarma. Vestec navíc každému občanovi s trvalým pobytem dává roční dotaci. Díky tomu je provoz celé nemovitosti jen kolem 5.000,-

Dům se prodává včetně vybavení a k nastěhování je ihned. 

Kolem domu se rozprostírá velká zahrada o výměře cca 1.700 m2, stávající majitel nechal dovézt 40 cm kompostu, díky tomuto vylepšení je zahrada skvělé místo k pěstování rostlin.

K domu přiléhá terasa o velikosti 28 m2 s vyhřívaným bazénem. Za domem je podsklepený zateplený zahradní domek o velikosti 15 m2 a dále také dřevěný přístřešek o ploše cca 70m2, který může sloužit jako skladovací prostory, či garážové stání.

ROZLOHA

dům 200 m²

pozemek 1700 m²

CENA

19 900 000

Fotografie

bottom of page