top of page

Praha 11

Hněvkovského

hněvkovského.final.jpg

Exluzivně nabízíme slunný byt o dispozici 3+kk se zasklenou lodžií v atraktivní a klidné lokalitě Prahy 11 v ulici Hněvkovského.

Byt se nachází v 4NP revitalizovaného panelového domu s výtahem, celková plocha bytu je 64 m2 plus lodžie o rozloze cca 4 m2. Dále k bytu patří sklepní kóje o velikosti 2,5 m2 a praktické zádveří se zamykatelnou mříží. 

Byt má praktickou kuchyň, vybavenou linkou se spotřebiči, dalším pokojem je ložnice se vstupem na lodžii, dále pak dětský pokoj, v bytě se nachází taktéž zajímavý úložný prostor v podobě šatny či komory. Pokoje vyklizené. Koupelna a toaleta oddělená, prošla jen částečnou rekonstrukcí, její stav vyhoví spíš nenáročnému klientovi, nicméně jádro je již vyzděné. Případně je možné se na rekonstrukci hygienického zázemí domluvit a my na klíč vše zařídíme.

Velmi nízké provozní náklady bytu se pohybují okolo 2.700,-/ měsíc. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost, obchodní centrum  hned u domu, sportoviště, dětské hřiště, školy, školky, poliklinika. U domu je také centrální parkoviště. Zastávka metra Háje je vzdálena 5 min od domu. Byt je volný ihned.

TYP BYTU

3+kk 

ROZLOHA

63,5

CENA

5 400 000 Kč

Fotografie

bottom of page